Списък на приетите ученици в Център за подкрепа за личностно развитие Средношколско общежитие “Михаил Колони” за уч. 2016-2017 г.

БЛОК А – момичета

1. Адрияна Иванова Ангелова
2. Азел Ахмедова Хюсеинова
3. Айсин Нурджан Назми
4. Айсун Хюсеинова Ахмедова
5. Айше Джелил Ибрахим
6. Айше Ергюнова Илязова
7. Айше Ердал Емин
8. Айше Халил Даил
9. Айше Хасан Юсуф
10. Айшен Мухарем Халил
11. Ана Миткова Добрева
12. Анифе Нурула Ахмед
13. Анифе Хюсеин Исмаил
14. Антоанета Емилова Иванова
15. Аслъ Севгин Арун
16. Атче Селим Ахмед
17. Атче Якуб Билял
18. Берна Адалбертова Алдинова
19. Божидара Ангелова Станева
20. Божидара Добринова Гатева
21. Виктория Веселинова Николова
22. Виктория Руменова Иванова
23. Вилислава Владкова Недкова
24. Виолина Пламенова Маринова
25. Галина Христова Христова
26. Гамзе Селим Исмаил
27. Гизем Феим Хюсеин
28. Глория Владимирова Иванова
29. Даниела Миткова Стойнова
30. Дария Кирилова Кирова
31. Деница Стойчева Стойкова
32. Деря Дурханова Бекирова
33. Десислава Димчева Пенчева
34. Десислава Пламенова Иванова
35. Диляна Пламенова Димитрова
36. Ебру Турхан Калтак
37. Едже Четин Хаджъсюсюш
38. Елис Синан Юмер
39. Елица Георгиева Георгиева
40. Емине Ахмедова Хюсеинова
41. Емине Неждет Мехмед
42. Емине Юмерова Екремова
43. Есин Мустафа Мустафа
44. Жана Боянова Йоргакиева
45. Жанет Николаева Денева
46. Зейнеб Кямилова Хасанова
47. Зийнеб Юсуфова Хюсеинова
48. Златина Христова Дамянова
49. Ива Красимирова Илиева
50. Ивана Пламенова Иванова
51. Ивета Красимирова Иванова
52. Илияна Владимирова Нойкова
53. Илияна Лефтерова Лефтерова
54. Илмия Тансел Рафет
55. Йозлем Юсеин Хюсеин
56. Йорданка Невянова Йорданова
57. Ирина Божанова Йорданова
58. Камелия Владкова Попова
59. Камелия Христова Панайотова
60. Кателина Василева Георгиева
61. Катя Нелева Димитрова
62. Кирилка Кирилова Цонова
63. Кристиана Атанасова Георгиева
64. Кристина Живкова Иванова
65. Маргарита Ангелова Маринова
66. Мариела Атанасова Атанасова
67. Марина Маринова Павлова
68. Мария Божидарова Маринова
69. Марияна Янчева Янкова
70. Мартина Николаева Неделчева
71. Мелис Емурла Мехмед
72. Мелиса Исмаил Якуб
73. Мелтем Нерзинова Хасанова
74. Мерве Нерзинова Хасанова
75. Мирям Исмаил Муса
76. Мирям Неджиб Хюсеин
77. Мирям Осман Керим
78. Назифе Исмаилова Алиева
79. Нана Христова Данчева
80. Небие Мехмед Бекир
81. Невена Красимирова Русева
82. Никита Ненчева Пенева
83. Никол Георгиева Тошкова
84. Никол Иванова Ангелова
85. Николета Иванова Петрова
86. Николета Ивелинова Николаева
87. Николета Петрова Христова
88. Нуриш Али Даил
89. Полина Андреева Тодорова
90. Преслава Стойкова Стойкова
91. Радостина Веселинова Неделчева
92. Ралица Максимова Маринова
93. Ралица Миланова Андонова
94. Росица Диянова Димитрова
95. Сафие Исаева Младенова
96. Светлана Димитрова Димитрова
97. Свилена Живкова Димова
98. Севджан Ружинова Юлиянова
99. Севинч Мехмедова Ниазиева
100. Сибел Асенова Младенова
101. Силвия Миткова Стойнова
102. Симона Радославова Хорозова
103. Сияна Георгиева Георгиева
104. Станимира Жорова Янкова
105. Стилияна Илиева Илиева
106. Стилияна Славомирова Христова
107. Стилияна Стоянова Милкова
108. Теодора Василева Тодорова
109. Теодора Красимирова Илиева
110. Тереза Йорданова Христова
111. Фатме Мустафа Исмаил
112. Фатме Мюмюн Юмер
113. Фатме Халилова Халилова
114. Феймие Мустафова Ибрямова
115. Хабибе Емин Хрюстем
116. Хатче Недредин Кадир
117. Хатче Неждет Хасан
118. Хриси Кирилова Ангова
119. Христомила Боянова Минева
120. Хюсние Шакир Сюлейман
121. Цветелина Николаева Цветкова
122. Цветелина Стойкова Стойкова
123. Шеннур Динчер Ружди
124. Юркия Хюсеин Мустафа
125. Янислава Илиева Борисова
126. Ясмин Мустафа Мустафа
127. Румяна Димитрова Стоянова

БЛОК Б – момчета

1. Адем Мухарем Мустафа
2. Алекс Калоянов Сашев
3. Александър Ангелов Ангелов
4. Александър Тихомиров Трифонов
5. Александър Янакиев Янакиев
6. Али Бейнази Хюсеин
7. Али Елшан Али
8. Али Насъф Али
9. Алиосман Юсуф Алиосман
10. Алпай Осман Акиф
11. Алпер Реджеб Джемил
12. Андон Янчев Андонов
13. Асен Емилов Асенов
14. Ахмед Фийзи Сали
15. Баръш касим Селим
16. Билял Елшан Али
17. Благовест Младенов Стелиянов
18. Благовест Петров Димитров
19. Борислав Емилов Иванов
20. Васил Ивайлов Петров
21. Венцислав Миронов Влаев
22. Галин Димитров Любчев
23. Георги Станимиров Иванов
24. Георги Стефанов Стоянов
25. Георги Тодоров Петров
26. Гьокан Юдаим Хюсеин
27. Гюнел Ахмед Адем
28. Даил Хайрула Даил
29. Даниел Димитров Сотиров
30. Даниел Панайотов Георгиев
31. Денислав Тихомиров Трендафилов
32. Джан Ереджеб Смаил
33. Джем Нурхан Халил
34. Джемил Али Ажемил
35. Димитър Атанасов Димитров
36. Димитър Донков Петров
37. Димо Диянов Димитров
38. Едиз Рейхан Али
39. Еманоел Венелинов Евстатиев
40. Ердохан Шенер Махмуд
41. Еркан Осман Аптула
42. Ерхан Ерол Расим
43. Живко Неделчев Александров
44. Иван Георгиев Митев
45. Иван Нелков Иванов
46. Илиян Даниелов Маринов
47. Илиян Иванов Иванов
48. Йордан Доброславов Ангелов
49. Йордан Неделчев Александров
50. Йордан Николаев Стойнов
51. Исмаил Алил Джемил
52. Исмаил Юсрефов Исмаилов
53. Исмет Шерифов Исметов
54. Кадир Вели Сабри
55. Калоян Янев Калчев
56. Костадин Димитров Панайотов
57. Красимир Минчев Лозов
58. Кязим Алиев Караджов
59. Любослав Неделчев Лефтеров
60. Мартин Красимиров Добрев
61. Мерт Зевджет Мехмед
62. Мертан Ереджеб Шабан
63. Мертан Исмаил Расим
64. Мехмед Бюлент Мехмед
65. Мехмед Хайрулла Мехмед
66. Миглен Ивайлов Асенов
67. Милен Мариянов Бончев
68. Мирослав Димитров Колев
69. Михаил Янев Калчев
70. Мурад Муса Мурад
71. Мустафа Муса Мустафа
72. Мустафа Осман Мустафа
73. Мюмюн Мехмед Осман
74. Наско Сашев Насков
75. Нергин Нехридин Басри
76. Никола Калоянов Василев
77. Николай Йорданов Кръстев
78. Нутфи Илиза Нутфи
79. Осман фейзула Осман
80. Осман Хюсмен Мустафа
81. Павел Димитров Панайотов
82. Петромир Радостинов Петров
83. Пламен Златков Пасков
84. Пламен Стойчев Янакиев
85. Пресиан Станиславов Ников
86. Радослав Иванов Димитров
87. Раим Айнуров Амзов
88. Ренгин Насуф Ремзи
89. Росен Руменов Русев
90. Салих Халилов Салиев
91. Седат Метин Садет
92. Селим Мустафов Селимов
93. Семих Мехмед Юсеин
94. Силвестър Трендафилов Петров
95. Симеон Стоянов Сивеонов
96. Стелиян Красимиров Марков
97. Стефан Ангелов Станчев
98. Стефан Златков Георгиев
99. Стефан Пламенов Георгиев
100. Стоян Стоянов Симеонов
101. Страхил Атанасов Ветренски
102. Сюлейман Шакир Сюлейман
103. Теню Маринов Георгиев
104. Тодор В. Тодоров
105. Тюркай Рамадан Осман
106. Хакан Сунай Хамидов
107. Хамза Юксел Хамза
108. Хасан Еминов Османов
109. Хасан Садула Хасан
110. Хасан Талят Мехмед
111. Хасан Халил Хасан
112. Хасан Хамид Хасан
113. Христо Найденов Минев
114. Хюсеин Ваидов Хюсеинов
115. Хюсеин Февзи Хюсеин
116. Хюсеин Хасан Хюсеин
117. Шакир Исмаил Шакир
118. Юмер Юлиянов Елинов
119. Юнуз Юмеров Юнузов
120. Юсуф Мустафа Юсуф
121. Юсуф Фахри Селим
122. Явор Митков Петров
123. Манол Росенов Георгиев